Sdílet na:
KVĚTEN – měsíc lásky PROTI MNOŽENÍ 2020.

Změňte si fotku na facebooku a pomozte změnit svět!

Kdy a kde?

Kampaň probíhá od 1. do 31. května 2020 na facebooku. Zapojit se můžete samozřejmě i kdykoliv jindy.

O co jde?

Hlavním cílem kampaně je šířit osvětu mezi širokou veřejností o problematice neregistrovaných odchovů psů bez průkazu původu. Kampaň se zaměřuje na vysvětlování nejčastějších mýtů a polopravd, které se o chovu tradují, a upozorňuje na negativní dopady nekontrolovaného chovu.

Jak se zapojit?

Kampaň probíhá na facebooku – stačí, když si kdykoliv během května změníte úvodní fotku za letáčky s odkazem na tyto stránky, které naleznete níže. Druhou možností je přidání rámečku na profilovou fotku z dílny Nemnoždoma.cz nebo sdílení facebookového příběhu/story.

Díky změně na vašem profilu oslovíte i své kamarády a známé, kteří se běžně o problematiku množení nezajímají, nebo ji ani neznají a nechodí na kynologické diskuse. A třeba právě oni hledají pro svou fenku ženicha, protože věří mýtu o tom, že každá fena musí mít jednou za život štěňátka. Pojďme to změnit. Pojďme společně bojovat osvětou proti množení psů! Můžeme to dokázat.

NÁVOD 1: Jak si změnit úvodní fotku?

  1. Klikněte pravým tlačítkem na vybranou fotku a zvolte možnost Uložit obrázek jako. Vyberte umístění ve vašem počítači (např. Stažené soubory) a obrázek uložte.
  2. Na facebooku klikněte na váš profil. V levém horním rohu úvodního obrázku (tj. toho dlouhého nahoře) je ikonka foťáku, když na ni najedete myší, zobrazí se nápis „Aktualizovat úvodní fotku“. Vyberte možnost Nahrát fotku. Po kliknutí je možné obrázek nahrát a uložit.

 

NÁVOD 2: Jak si změnit rámeček/masku na profilové fotce?

Na počítači:

  1. Na facebooku klikněte na váš profil. Najeďte myší na vaši profilovou fotku (to je ta malá kulatá vlevo dole). Zobrazí se vám nápis „Aktualizovat“. Na ten klikněte a v následující nabídce zvolte Přidat rámeček. Do políčka vyhledávání napište „Nemnož doma“ a zobrazí se vám tři rámečky v různých barvách z naší dílny. Zvolte si barvu dle své preference a úpravu uložte.

Na mobilu v aplikaci:

  1. V aplikaci přejděte na váš profil. U kulaté profilové fotky klikněte na foťáček a klikněte na možnost Přidat masku. V kolonce hledat rámečky napište „Nemnož doma“, zobrazí se vám tři rámečky v různých barvách z naší dílny. Klikněte na vybraný a úpravu uložte.

Poznámka: Rámečky nikde nestahujete, jsou automaticky dostupné na facebooku.

Nejde vám to? Podrobnější návod naleznete zde. Nebo nám napište.

 

Pokud chcete, můžete si změnit celou profilovou fotku.

 

FB story/příběh

Sdílet můžete také facebookové story/příběh.

 

Sdílet na: